Siemens

Displeje a optoelektronika

1 - 20 ze 26 produktů
Porovnat vybrané 0/8
Zobrazit jako:
Cena
(Ceny jsou uvedeny bez DPH)
Popis
Podrobnosti
  • 730,38 KčKus
  • 738,34 KčKus
Indikátor pro montáž do panelu 820 x 66mm barva Červená, 250V Siemens
  • Jmenovité napětí250V
  • Barva světla na výstupuČervená
  • Velikost montážního otvoru820 x 66mm
  • Stupeň krytí IPIP20
Zobrazit podobné produkty v kategorii Indikátory pro montáž do panelu
  • 4 379,10 KčKus
Vysílač-přijímač pro optická vlákna 1x 100Mbps 1310nm s LC konektorem Siemens
  • Maximální přenosová rychlost1x 100Mbps
  • Tvar konektoruČtvercový
  • Typ konektoruLC
  • Špičková vlnová délka vysílače1310nm
Zobrazit podobné produkty v kategorii Vysílače-přijímače pro optická vlákna
  • 3 264,42 KčKus
Indikátor pro montáž do panelu, řada: 8WD 50mm barva Modrá, typ žárovky: LED, 230V Siemens
  • Jmenovité napětí230V
  • Barva světla na výstupuModrá
  • Velikost montážního otvoru50mm
  • Typ žárovkyLED
  • Řada8WD
Zobrazit podobné produkty v kategorii Indikátory pro montáž do panelu
  • 147,83 KčKus
Indikátor, řada: 3SB2, velikost žárovky: 19 mm 16mm barva Zelená Siemens
  • Barva světla na výstupuZelená
  • Velikost montážního otvoru16mm
  • Velikost žárovky19 mm
  • Stupeň krytí IPIP65
  • Řada3SB2
Zobrazit podobné produkty v kategorii Indikátory pro montáž do panelu
  • 18 710,70 KčKus
  • 735,69 Kč1 baleni s 5 kusem
LED, řada: Sentron barva Zelená Siemens
  • Barva barvy LED diodyZelená
  • Počet LED diod1
  • ŘadaSentron
Zobrazit podobné produkty v kategorii LED diody
  • 735,69 Kč1 baleni s 5 kusem
LED, řada: Sentron barva Bílá Siemens
  • Barva barvy LED diodyBílá
  • Počet LED diod1
  • ŘadaSentron
Zobrazit podobné produkty v kategorii LED diody
  • 735,69 Kč1 baleni s 5 kusem
LED, řada: Sentron barva Modrá Siemens
  • Barva barvy LED diodyModrá
  • Počet LED diod1
  • ŘadaSentron
Zobrazit podobné produkty v kategorii LED diody
  • 735,69 Kč1 baleni s 5 kusem
LED, řada: Sentron barva Červená Siemens
  • Barva barvy LED diodyČervená
  • Počet LED diod1
  • ŘadaSentron
Zobrazit podobné produkty v kategorii LED diody
Novinka
  • 451,86 KčKus
Indikátor, řada: 3SB2, velikost žárovky: 19 x 50 mm 16mm barva Bílá, typ žárovky: Svítící lampa Pájecí plíšek, 24V
  • Jmenovité napětí24V
  • Barva světla na výstupuBílá
  • Velikost montážního otvoru16mm
  • Typ žárovkySvítící lampa
  • Velikost žárovky19 x 50 mm
Zobrazit podobné produkty v kategorii Indikátory pro montáž do panelu
  • 12 115,51 KčKus
LED displej, řada: RD200 4 znaků LED barva LED diody Červená Siemens
  • Typ displejeLED
  • Počet znaků4
  • Barva barvy LED diodyČervená
  • Počet segmentů7
  • Typ montážeMontáž do panelu
Zobrazit podobné produkty v kategorii LED displeje
  • 2 919,40 KčKus
Vysílač-přijímač pro optická vlákna 1000Mbps 1310nm s SFP konektorem 1310nm Siemens
  • Maximální přenosová rychlost1000Mbps
  • Tvar konektoruČtvercový
  • Počet kolíků1
  • Typ konektoruSFP
  • Špičková vlnová délka vysílače1310nm
Zobrazit podobné produkty v kategorii Vysílače-přijímače pro optická vlákna
  • 735,69 Kč1 baleni s 5 kusem
LED, řada: Sentron barva Žlutá Siemens
  • Barva barvy LED diodyŽlutá
  • Počet LED diod1
  • ŘadaSentron
Zobrazit podobné produkty v kategorii LED diody
Novinka
  • 433,54 KčKus
Indikátor, řada: 3RV1, velikost žárovky: 24.6 x 54.4 mm S00 to S2 barva Čirá, Zelená, Červená, typ žárovky: Svítící
  • Jmenovité napětí480 - 500V ac/dc
  • Barva světla na výstupuZelená, Červená, Čirá
  • Velikost montážního otvoruS00 to S2
  • Typ žárovkySvítící lampa
  • Velikost žárovky24.6 x 54.4 mm
Zobrazit podobné produkty v kategorii Indikátory pro montáž do panelu
Novinka
  • 170,06 KčKus
Indikátor, řada: 3SB2, velikost žárovky: 19 x 50 mm 16mm barva Žlutá, typ žárovky: Svítící lampa Siemens
  • Barva světla na výstupuŽlutá
  • Velikost montážního otvoru16mm
  • Typ žárovkySvítící lampa
  • Velikost žárovky19 x 50 mm
  • Stupeň krytí IPIP65
Zobrazit podobné produkty v kategorii Indikátory pro montáž do panelu
  • 703,31 Kč1 baleni s 5 kusem
Žárovka indikátoru barva světla Zelená, 12 → 60V
  • Jmenovité napětí12 → 60V
  • Typ žárovkyLED
  • Barva světla na výstupuZelená
Zobrazit podobné produkty v kategorii Žárovky indikátorů
  • 8 644,34 KčKus
Vysílač-přijímač pro optická vlákna 1000Mbps 1310nm s SFP konektorem 1310nm Siemens
  • Maximální přenosová rychlost1000Mbps
  • Tvar konektoruČtvercový
  • Počet kolíků1
  • Typ konektoruSFP
  • Špičková vlnová délka vysílače1310nm
Zobrazit podobné produkty v kategorii Vysílače-přijímače pro optická vlákna
  • 5 175,30 KčKus
Vysílač-přijímač pro optická vlákna 1000Mbps 850nm s SFP konektorem 850nm Siemens
  • Maximální přenosová rychlost1000Mbps
  • Tvar konektoruČtvercový
  • Počet kolíků1
  • Typ konektoruSFP
  • Špičková vlnová délka vysílače850nm
Zobrazit podobné produkty v kategorii Vysílače-přijímače pro optická vlákna
  • 2 630,11 KčKus
Naposledy vyhledávané
Často kladené otázky
Pomoc
Obracejte se na naši zákaznickou službu na čísle:
234 749 737