Siemens

Displeje a optoelektronika

1 - 20 ze 27 produktů
Porovnat vybrané 0/8
Zobrazit jako:
Cena
(Ceny jsou uvedeny bez DPH)
Popis
Podrobnosti
  • 8 243,36 KčKus
Vysílač-přijímač pro optická vlákna 1000Mbps 1310nm s SFP konektorem 1310nm Siemens
  • Maximální přenosová rychlost1000Mbps
  • Tvar konektoruČtvercový
  • Počet kolíků1
  • Typ konektoruSFP
  • Špičková vlnová délka vysílače1310nm
Zobrazit podobné produkty v kategorii Vysílače-přijímače pro optická vlákna
  • 3 004,25 KčKus
  • 1 960,09 KčKus
  • 430,49 KčKus
  • 9 688,90 KčKus
LED displej, řada: RD200 4 znaků LED barva LED diody Červená Siemens
  • Typ displejeLED
  • Počet znaků4
  • Barva barvy LED diodyČervená
  • Počet segmentů7
  • Typ montážeMontáž do panelu
Zobrazit podobné produkty v kategorii LED displeje
  • 958,67 KčKus
  • 1 230,40 KčKus
  • 585,96 KčKus
  • 3 419,47 KčKus
Viditelná LED, řada: 8WD 50mm barva Modrá, typ žárovky: LED, 230V Siemens
  • Jmenovité napětí230V
  • Barva světla na výstupuModrá
  • Velikost montážního otvoru50mm
  • Typ žárovkyLED
  • Řada8WD
Zobrazit podobné produkty v kategorii Indikátory
  • 3 205,75 KčKus
Vysílač-přijímač pro optická vlákna 1000Mbps 1310nm s SFP konektorem 1310nm Siemens
  • Maximální přenosová rychlost1000Mbps
  • Tvar konektoruČtvercový
  • Počet kolíků1
  • Typ konektoruSFP
  • Špičková vlnová délka vysílače1310nm
Zobrazit podobné produkty v kategorii Vysílače-přijímače pro optická vlákna
  • 1 596,77 KčKus
  • 1 621,19 KčKus
  • 354,66 KčKus
  • 1 224,29 KčKus
  • 5 648,23 KčKus
Vysílač-přijímač pro optická vlákna 1000Mbps 850nm s SFP konektorem 850nm Siemens
  • Maximální přenosová rychlost1000Mbps
  • Tvar konektoruČtvercový
  • Počet kolíků1
  • Typ konektoruSFP
  • Špičková vlnová délka vysílače850nm
Zobrazit podobné produkty v kategorii Vysílače-přijímače pro optická vlákna
  • 1 282,30 KčKus
  • 2 903,50 KčKus
  • 903,72 KčKus
  • 585,96 KčKus
  • 687,39 KčKus
Naposledy vyhledávané
Často kladené otázky
Pomoc
Obracejte se na naši zákaznickou službu na čísle:
234 749 737