Vysílače-přijímače pro optická vlákna

Náš katalog obsahuje Vysílače-přijímače pro optická vlákna a Displeje a optoelektronika. Nabízíme možnost dodávky do druhého dne, tisíce komponentů s příslušenstvím, vysoko kvalitní služby, není divu, že zákazníci 160 zemí světa nakupují u RS. Jako evropský špičkový distributor Elektronické komponenty, napájení a konektory, Vás můžeme ujistit, že naše Vysílače-přijímače pro optická vlákna jsou od nejlepších dodavatelů v odvětví nebo vyrobeny přímo v RS. Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá a kdykoliv je to možné, tak zajistíme, aby Vaše dodávka obsahující Vysílače-přijímače pro optická vlákna dorazila přístí den. Využijte náš filter, který Vám produkty srovná Vysílače-přijímače pro optická vlákna podle značky, výrobce, dostupnosti, velikosti a mnoha dalších vlastností tak, abyste mohli porovnat známé produkty se stejně kvalitními v jiné cenové kategorii. RS Components nabízí široký sortiment produktů z oblasti Elektronické komponenty, napájení a konektory, dále Vysílače-přijímače pro optická vlákna, elektrické a průmyslové výrobky. Prohlédněte si celou nabídku sekce Elektronické komponenty, napájení a konektory. Najdete tam Displeje a optoelektronika a Komponenty pro optická vlákna.

...
Více zde Zobrazit méně

Filtry

1 - 5 ze 5 produktů
Počet výsledků na stránku
Popis Cena Maximální přenosová rychlost Tvar konektoru Typický čas náběhu vysílače Typický čas poklesu vysílače Kolísání přijímače při maximální přenosové rychlosti Kolísání vysílače při maximální přenosové rychlosti Počet kolíků Typ montáže Rozměry Typ konektoru Špičková vlnová délka vysílače Vlnová délka při nejvyšší citlivosti Výška Délka
Skladové číslo RS 203-3757
Výrobní číslo6GK5991-1AD00-8AA0
VýrobceSiemens
3 205,75 Kč
Kus
ks
1000Mbps Čtvercový - - - - 1 - - SFP 1310nm 1310nm - -
Novinka
Skladové číslo RS 216-3216
Výrobní číslo6GK5992-1AN00-8AA0
VýrobceSiemens
20 608,41 Kč
Kus
ks
1x 1000Mbps - - - - - - - - SFP 1550nm - - -
Skladové číslo RS 203-3637
Výrobní číslo6GK5992-1AM00-8AA0
VýrobceSiemens
8 243,36 Kč
Kus
ks
1000Mbps Čtvercový - - - - 1 - - SFP 1310nm 1310nm - -
Skladové číslo RS 203-3609
Výrobní číslo6GK5992-1AL00-8AA0
VýrobceSiemens
5 648,23 Kč
Kus
ks
1000Mbps Čtvercový - - - - 1 - - SFP 850nm 850nm - -
Novinka
Skladové číslo RS 216-3215
Výrobní číslo6GK5991-1AF00-8AA0
VýrobceSiemens
4 732,30 Kč
Kus
ks
1x 100Mbps Čtvercový - - - - - - - LC 1310nm - - -