Konektory pro optická vlákna

Přes 70 let trvání naší společnosti nám dává nesrovnatelné zkušenosti v podnikání a zásobování podniků. Nabízíme Konektory pro optická vlákna. Tak podporujeme inženýry v celém světě, distribuujeme Konektory pro optická vlákna a Napájecí konektory, konektory IEC a příslušenství zákazníkům do 160 zemí světa, kteří vědí, že se mohou spolehnout na kvalitní produkt a vynikající servis, ať se jedná o Patice tranzistorů nebo Konektory MMJ. Kupujete-li Konektory pro optická vlákna ve velkém nebo jen jednotlivý kus, budete mít možnost dodání do příštího dne. A chcete-li objednat Konektory pro optická vlákna nebo Napájecí konektory, konektory IEC a příslušenství ve velkém, kontaktujte nás online a projednáme naše flexibilní slevy. Ujistěte se, že kvalita Konektory je naším cílem číslo jedna. Kromě Konektory pro optická vlákna máme v RS Components i širší nabídku dalšího sortimentu Elektronické komponenty, napájení a konektory. Patří sem Konektory a Konektory. Jako naši zákaznící si můžete prohlédnout kompletní nabídku sekce Elektronické komponenty, napájení a konektory a koupit kvalitní průmyslové, elektronické zboží a náhradní díly. Hledáte určitý Avago Technologies výrobek? Nemůžete najít dodavatele, co je schopný zajistit hromadnou objednávku od Telegartner? V naší nabídce Konektory pro optická vlákna najdete přes 145.000 součástek, náhradních dílů a příslušenství s možností odeslání ihned a zároveň máte přístup k více než 100.000 dalším výrobkům. Nakupujte u nás online a zjistíte, že naše stránky byly speciálně vyvinuté, aby Váš nákup byl jednoduchý a rychlý. Provedeme Vás všemi kroky.

...
Více zde Zobrazit méně

Filtry

1 - 20 ze 167 produktů
Počet výsledků na stránku
Popis Cena Řada Typ konektoru Povrch konektoru Single/Multimode Jednoduchý/dvojitý Velikost optického vlákna Ztráta ze zapojení Průměr bufferu Průměr pláště Typ optického vlákna Barva Typ sady Maximální pracovní teplota Minimální provozní teplota
Skladové číslo RS 805-1674
VýrobceRS PRO
96,24 Kč
Kus (v jednotce baleni à 5)
ks
ORJ-8 Konektor - - - - - - - Toslink Černá - +70°C -20°C
Skladové číslo RS 805-1687
VýrobceRS PRO
71,92 Kč
Kus (v jednotce baleni à 5)
ks
OTJ-5 Konektor - - - - - - - Toslink Černá - +70°C -20°C
Skladové číslo RS 536-8008
VýrobceRS PRO
78,43 Kč
Kus
ks
- MTRJ - Vícerežimový Duplexní 125µm - - - - Černá - +85°C -40°C
Skladové číslo RS 805-1671
VýrobceRS PRO
84,65 Kč
Kus (v jednotce baleni à 5)
ks
ORJ-5 Konektor - - - - - - - Toslink Černá - +70°C -20°C
Skladové číslo RS 536-8058
VýrobceRS PRO
205,15 Kč
Kus
ks
- SC - Jeden režim Duplexní - 0.4dB 2 mm, 3 mm, 900 μm - - Modrý, hnědý, zelený - +70°C -25°C
Skladové číslo RS 536-8115
VýrobceRS PRO
47,77 Kč
Kus
ks
- ST PC Vícerežimový Simplexní - - 2 mm, 3 mm, 900 μm 3mm - Černá - +70°C -25°C
Skladové číslo RS 536-8014
VýrobceRS PRO
212,05 Kč
Kus
ks
- MTRJ - Vícerežimový Duplexní 125µm - - - - Černá - +85°C -40°C
Skladové číslo RS 907-5646
VýrobceRS PRO
184,30 Kč
Kus
ks
FT SC - Jeden režim Simplexní - - - - - Černá - - -
Novinka
Skladové číslo RS 203-5593
VýrobceRS PRO
261,50 Kč
Kus
ks
FT Toslink - - - - - - - - - - - -
Skladové číslo RS 805-1683
VýrobceRS PRO
122,12 Kč
Kus (v jednotce baleni à 5)
ks
ORJ-6 Konektor - - - - - - - Toslink Černá - +70°C -20°C
Skladové číslo RS 156-241
VýrobceRS PRO
62,90 Kč
Kus
ks
- ST PC Vícerežimový Simplexní 127µm 0.3dB 900µm - - Černá, stříbrná - +70°C -25°C
Skladové číslo RS 121-4214
VýrobceRS PRO
291,41 Kč
Kus
ks
SC SC PC Vícerežimový Simplexní 50/125µm 0.5dB 900µm - OM3 Béžová - - -
Skladové číslo RS 898-7618
VýrobceRS PRO
187,32 Kč
Kus
ks
FT Toslink - - - - - - - - Černá - - -
Novinka
Skladové číslo RS 203-5590
VýrobceRS PRO
168,40 Kč
Kus
ks
- SC - Vícerežimový Simplexní - 0.3dB - - - - - - -
Skladové číslo RS 121-4206
VýrobceRS PRO
477,72 Kč
Kus
ks
LC LC APC Jeden režim Simplexní 9/125µm ≤ 0.4dB 900µm - - Zelená - - -
Skladové číslo RS 121-4209
VýrobceRS PRO
291,41 Kč
Kus
ks
SC SC PC Vícerežimový Simplexní 62.5/125µm 0.5dB 3 mm - OM1 Béžová - - -
Skladové číslo RS 156-257
VýrobceRS PRO
72,45 Kč
Kus
ks
- ST PC Vícerežimový Simplexní 127µm 0.3dB 2 mm, 3 mm, 900 μm 3mm - Červená - +70°C -25°C
Skladové číslo RS 121-4215
VýrobceRS PRO
425,44 Kč
Kus
ks
LC LC PC Vícerežimový Simplexní 62.5mm ≤ 0.4dB 2 mm - OM1 Béžová - - -
Skladové číslo RS 536-8109
VýrobceRS PRO
74,05 Kč
Kus
ks
- ST UPC Jeden režim Simplexní - 0.4dB 2 mm, 3 mm, 900 μm - - Stříbrná, Žlutá - +70°C -25°C
Skladové číslo RS 907-5640
VýrobceRS PRO
178,54 Kč
Kus
ks
FT SC - Vícerežimový Simplexní - - - - - Stříbrná - - -