Adaptéry pro optická vlákna

Bezkonkurenční nabídka elektronických komponentů od RS Components zahrnuje produkty jako jsou Konektory a Audio a video konektory, Konektory USB, D-Sub, konektory pro výpočetní techniku a Adaptéry pro optická vlákna. Máme nejlepší produkty a skladovou dostupnost v odvětví. Nabízíme Napájecí konektory, konektory IEC a příslušenství pro podniky a inženýry v celém světě. Samozřejmostí pro RS Components je dokonalý servis a rychlé dodání. My vám doručíme Adaptéry pro optická vlákna do druhého dne. Usilujeme o to, aby naše Adaptéry pro optická vlákna splnily požadavky nejvyšší kvality a bezpečnostních standartů, takže nám můžete plně důvěřovat. O skupině Napájecí konektory, konektory IEC a příslušenství najdete u nás kompletní technické informace. Napájecí konektory, konektory IEC a příslušenství - nabízíme podporu vynikajících inženýrů a informační a poradenský servis, ale také flexibilní slevy. Hledáte určitý Hirose výrobek? Nemůžete najít dodavatele, co je schopný zajistit hromadnou objednávku od 3M? V naší nabídce Adaptéry pro optická vlákna najdete přes 145.000 součástek, náhradních dílů a příslušenství s možností odeslání ihned a zároveň máte přístup k více než 100.000 dalším výrobkům. Nakupujte u nás online a zjistíte, že naše stránky byly speciálně vyvinuté, aby Váš nákup byl jednoduchý a rychlý. Provedeme Vás všemi kroky. Kromě Adaptéry pro optická vlákna máme v RS Components i širší nabídku dalšího sortimentu Elektronické komponenty, napájení a konektory. Patří sem Konektory a Konektory. Jako naši zákaznící si můžete prohlédnout kompletní nabídku sekce Elektronické komponenty, napájení a konektory a koupit kvalitní průmyslové, elektronické zboží a náhradní díly.

...
Více zde Zobrazit méně

Filtry

21 - 40 ze 92 produktů
Počet výsledků na stránku
Popis Cena Typ konektoru Single/Multimode Jednoduchý/dvojitý Velikost optického vlákna Maximální průměr kabelu Barva Ztráta ze zapojení Materiál pouzdra Konektor typu A Konektor typu B Číslo řady Řada
Skladové číslo RS 161-4007
Výrobní číslo6457567-7
VýrobceTE Connectivity
176,60 Kč
Kus (v krabici à10)
ks
LC k LC Vícerežimový Duplexní - - Béžová - Plast LC - 6457567 -
Skladové číslo RS 820-8218
Výrobní číslo6457567-4
VýrobceTE Connectivity
270,16 Kč
Kus
ks
- Jeden režim Duplexní - - Modrá - Plast LC LC 6457567 LC
Skladové číslo RS 536-7752
VýrobceRS PRO
59,98 Kč
Kus
ks
ST k ST Jeden režim Simplexní - - - 0.1dB Keramika ST ST - -
Skladové číslo RS 536-7960
VýrobceRS PRO
499,22 Kč
Kus
ks
LC k LC Jeden režim - - - Modrá - Keramika LC LC - -
Skladové číslo RS 822-3330
Výrobní číslo106115-1100
VýrobceMolex
574,33 Kč
Kus
ks
- Jednorežimový, Vícerežimový Duplexní - - - - - LC LC 1100 106115
Skladové číslo RS 536-7550
VýrobceRS PRO
103,51 Kč
Kus
ks
SC k SC Jeden režim Duplexní - - Zelená - Keramika SC SC - -
Skladové číslo RS 458-960
Výrobní číslo905-120-5016
VýrobceAmphenol
344,47 Kč
Kus
ks
Koaxiální - - - - Stříbrná - - Koaxiální Koaxiální - SMA
Skladové číslo RS 167-2836
Výrobní číslo944 120 6001
VýrobceAmphenol
851,83 Kč
Kus
ks
- - - - - - - - - - - -
Skladové číslo RS 362-9418
Výrobní čísloWFR-00010-02
843,39 Kč
Kus
ks
ST k ST Vícerežimový - - - Šedá - Plast ST ST - 601
Skladové číslo RS 167-2870
Výrobní číslo954 944 5000
VýrobceAmphenol
1 208,37 Kč
Kus
ks
- - - - - - - - - - - -
Skladové číslo RS 536-7695
VýrobceRS PRO
149,42 Kč
Kus
ks
ST k SC Vícerežimový Duplexní - - Béžová - - ST SC - -
Skladové číslo RS 822-3251
Výrobní číslo106152-0100
VýrobceMolex
218,42 Kč
Kus
ks
- Jednorežimový, Vícerežimový - - - - - Kov FC FC 100 106152
Skladové číslo RS 422-6032
VýrobceRS PRO
330,42 Kč
Kus
ks
ST k SC Jednorežimový, Vícerežimový Duplexní - - Modrá - - ST SC - -
Skladové číslo RS 775-4824
Výrobní číslo106121-0950
VýrobceMolex
1 489,69 Kč
Kus
ks
LC k LC Vícerežimový - - - Modrá - Kov LC LC - -
Skladové číslo RS 179-0524
Výrobní číslo106116-2000
VýrobceMolex
650,00 Kč
Kus
ks
- Jednorežimový, Vícerežimový Simplexní - - - - - - - 106116 -
Skladové číslo RS 167-2690
Výrobní číslo905-120-5000
VýrobceAmphenol
306,78 Kč
Kus
ks
- - - - - - - - - - - -
Skladové číslo RS 384-9000
Výrobní čísloLC-120-5200U
VýrobceAmphenol
1 744,64 Kč
Kus
ks
LC k LC Jeden režim Duplexní 1.55mm - Modrá - - LC LC - LC
Skladové číslo RS 178-9695
Výrobní číslo106116-2000
VýrobceMolex
499,88 Kč
Kus (v sacku s 100)
ks
- Jednorežimový, Vícerežimový Simplexní - - - - - - - 106116 -
Skladové číslo RS 788-4518
Výrobní číslo1-6457567-3
VýrobceTE Connectivity
186,05 Kč
Kus
ks
LC k LC Vícerežimový Duplexní - - Modrá - Plast LC - 6457567 -
Skladové číslo RS 536-7819
VýrobceRS PRO
37,42 Kč
Kus
ks
SC k SC Jeden režim Simplexní - - Zelená - Keramika SC SC - -