Adaptéry pro optická vlákna

Bezkonkurenční nabídka elektronických komponentů od RS Components zahrnuje produkty jako jsou Konektory a Audio a video konektory, Konektory USB, D-Sub, konektory pro výpočetní techniku a Adaptéry pro optická vlákna. Máme nejlepší produkty a skladovou dostupnost v odvětví. Nabízíme Napájecí konektory, konektory IEC a příslušenství pro podniky a inženýry v celém světě. Samozřejmostí pro RS Components je dokonalý servis a rychlé dodání. My vám doručíme Adaptéry pro optická vlákna do druhého dne. Usilujeme o to, aby naše Adaptéry pro optická vlákna splnily požadavky nejvyšší kvality a bezpečnostních standartů, takže nám můžete plně důvěřovat. O skupině Napájecí konektory, konektory IEC a příslušenství najdete u nás kompletní technické informace. Napájecí konektory, konektory IEC a příslušenství - nabízíme podporu vynikajících inženýrů a informační a poradenský servis, ale také flexibilní slevy. Hledáte určitý Hirose výrobek? Nemůžete najít dodavatele, co je schopný zajistit hromadnou objednávku od 3M? V naší nabídce Adaptéry pro optická vlákna najdete přes 145.000 součástek, náhradních dílů a příslušenství s možností odeslání ihned a zároveň máte přístup k více než 100.000 dalším výrobkům. Nakupujte u nás online a zjistíte, že naše stránky byly speciálně vyvinuté, aby Váš nákup byl jednoduchý a rychlý. Provedeme Vás všemi kroky. Kromě Adaptéry pro optická vlákna máme v RS Components i širší nabídku dalšího sortimentu Elektronické komponenty, napájení a konektory. Patří sem Konektory a Konektory. Jako naši zákaznící si můžete prohlédnout kompletní nabídku sekce Elektronické komponenty, napájení a konektory a koupit kvalitní průmyslové, elektronické zboží a náhradní díly.

...
Více zde Zobrazit méně

Filtry

1 - 20 ze 92 produktů
Počet výsledků na stránku
Popis Cena Typ konektoru Single/Multimode Jednoduchý/dvojitý Velikost optického vlákna Maximální průměr kabelu Barva Ztráta ze zapojení Materiál pouzdra Konektor typu A Konektor typu B Číslo řady Řada
Skladové číslo RS 536-7639
VýrobceRS PRO
119,96 Kč
Kus
ks
MTRJ k MTRJ Vícerežimový - - - Černá - Fosforový bronz MTJR MTJR - -
Skladové číslo RS 907-5634
VýrobceRS PRO
274,67 Kč
Kus
ks
LC k LC Jeden režim Duplexní - - - - - LC LC - FT
Skladové číslo RS 822-3236
Výrobní číslo106059-0210
VýrobceMolex
813,72 Kč
Kus
ks
- Jeden režim Duplexní - - Černá - Polymer LC LC 210 106059
Skladové číslo RS 822-3242
Výrobní číslo106115-1110
VýrobceMolex
616,26 Kč
Kus
ks
- Jednorežimový, Vícerežimový Duplexní - - - - Kov LC LC 1110 106115
Skladové číslo RS 738-8530
VýrobceRS PRO
571,94 Kč
Kus
ks
E2000 k E2000 Jeden režim Simplexní - - Zelená - - E2000 E2000 - -
Skladové číslo RS 751-1481
Výrobní čísloHFBR-4505Z
VýrobceBroadcom
39,55 Kč
Kus (v jednotce baleni à 2)
ks
POF k POF - Simplexní - - Šedá - - POF POF - -
Skladové číslo RS 822-3245
Výrobní číslo106110-0000
VýrobceMolex
124,21 Kč
Kus
ks
- Jeden režim - - - Černá - Kov ST ST - 106110
Skladové číslo RS 878-2454
Výrobní čísloJ68071A0000
VýrobceTelegartner
2 285,49 Kč
Kus
ks
LC k LC Vícerežimový Duplexní - - - 0.2dB Mosaz LC LC - TOC
Skladové číslo RS 822-3251
Výrobní číslo106152-0100
VýrobceMolex
218,42 Kč
Kus
ks
- Jednorežimový, Vícerežimový - - - - - Kov FC FC 100 106152
Skladové číslo RS 493-6672
Výrobní číslo504021-1
VýrobceCOMMSCOPE
63,43 Kč
Kus
ks
ST k ST Jednorežimový, Vícerežimový - - 7mm Stříbrná - Zinek ST ST - -
Skladové číslo RS 422-6032
VýrobceRS PRO
330,42 Kč
Kus
ks
ST k SC Jednorežimový, Vícerežimový Duplexní - - Modrá - - ST SC - -
Skladové číslo RS 830-0070
VýrobceRS PRO
85,98 Kč
Kus
ks
Optický konektor - - - 8mm Černá ≤ 2dB PVC Toslink Optický, 3,5 mm FM65 FM
Skladové číslo RS 167-2858
Výrobní číslo954 120 5000
VýrobceAmphenol
566,89 Kč
Kus
ks
- - - - - - - - - - - -
Skladové číslo RS 775-4820
Výrobní číslo106121-0450
VýrobceMolex
1 852,49 Kč
Kus
ks
LC k LC Vícerežimový - - - Modrá - Polymer LC LC - -
Skladové číslo RS 164-7480
Výrobní číslo504021-1
VýrobceCOMMSCOPE
61,97 Kč
Kus (v krabici à10)
ks
ST k ST Jednorežimový, Vícerežimový - - 7mm Stříbrná - Zinek ST ST - -
Skladové číslo RS 161-4007
Výrobní číslo6457567-7
VýrobceTE Connectivity
176,60 Kč
Kus (v krabici à10)
ks
LC k LC Vícerežimový Duplexní - - Béžová - Plast LC - 6457567 -
Skladové číslo RS 878-2460
Výrobní čísloJ68070A0001
VýrobceTelegartner
1 511,90 Kč
Kus
ks
LC Jeden režim Duplexní - - - 0.5dB - - - - TOC
Skladové číslo RS 751-1490
Výrobní čísloHFBR-4515Z
VýrobceBroadcom
39,55 Kč
Kus (v jednotce baleni à 2)
ks
POF k POF - Simplexní - - Modrá - - POF POF - -
Skladové číslo RS 309-7681
Výrobní čísloUN1373B
VýrobceNiebuhr
4 096,18 Kč
Kus
ks
- - - 50/125 μm, 62.5/125 μm, 1000 μm - - - - D-SUB 9kolíkový D-SUB 9kolíkový - -
Skladové číslo RS 536-7617
VýrobceRS PRO
344,22 Kč
Kus
ks
LC k LC Jeden režim Duplexní - - Modrá 0.1dB Keramika LC LC - -