Konektory pro optická vlákna

Přes 70 let trvání naší společnosti nám dává nesrovnatelné zkušenosti v podnikání a zásobování podniků. Nabízíme Konektory pro optická vlákna. Tak podporujeme inženýry v celém světě, distribuujeme Konektory pro optická vlákna a Napájecí konektory, konektory IEC a příslušenství zákazníkům do 160 zemí světa, kteří vědí, že se mohou spolehnout na kvalitní produkt a vynikající servis, ať se jedná o Patice tranzistorů nebo Konektory MMJ. Kupujete-li Konektory pro optická vlákna ve velkém nebo jen jednotlivý kus, budete mít možnost dodání do příštího dne. A chcete-li objednat Konektory pro optická vlákna nebo Napájecí konektory, konektory IEC a příslušenství ve velkém, kontaktujte nás online a projednáme naše flexibilní slevy. Ujistěte se, že kvalita Konektory je naším cílem číslo jedna. Kromě Konektory pro optická vlákna máme v RS Components i širší nabídku dalšího sortimentu Elektronické komponenty, napájení a konektory. Patří sem Konektory a Konektory. Jako naši zákaznící si můžete prohlédnout kompletní nabídku sekce Elektronické komponenty, napájení a konektory a koupit kvalitní průmyslové, elektronické zboží a náhradní díly. Hledáte určitý Avago Technologies výrobek? Nemůžete najít dodavatele, co je schopný zajistit hromadnou objednávku od Telegartner? V naší nabídce Konektory pro optická vlákna najdete přes 145.000 součástek, náhradních dílů a příslušenství s možností odeslání ihned a zároveň máte přístup k více než 100.000 dalším výrobkům. Nakupujte u nás online a zjistíte, že naše stránky byly speciálně vyvinuté, aby Váš nákup byl jednoduchý a rychlý. Provedeme Vás všemi kroky.

...
Více zde Zobrazit méně

Filtry

1 - 20 ze 20 produktů
Počet výsledků na stránku
Popis Cena Řada Typ konektoru Povrch konektoru Single/Multimode Jednoduchý/dvojitý Velikost optického vlákna Ztráta ze zapojení Průměr bufferu Průměr pláště Typ optického vlákna Barva Maximální pracovní teplota Minimální provozní teplota
Skladové číslo RS 895-1313
Výrobní číslo98MUS130-301
VýrobceRosenberger
108,28 Kč
Kus
ks
- MU APC Vícerežimový Simplexní 50µm 0.15 (Low) dB, 0.3 (Standard) dB - - - Černá +85°C -40°C
Skladové číslo RS 895-1316
Výrobní číslo98LCS130-404
VýrobceRosenberger
109,34 Kč
Kus
ks
- LC APC Vícerežimový Duplexní 62.5µm 0.15 (Low) dB, 0.3 (Standard) dB - - - Béžová +85°C -40°C
Skladové číslo RS 895-1319
Výrobní číslo98LCS120-405
VýrobceRosenberger
116,25 Kč
Kus
ks
- LC PC Jeden režim Duplexní - 0.3dB - - - Modrá +85°C -40°C
Skladové číslo RS 895-1322
Výrobní číslo98MUS130-302
VýrobceRosenberger
108,28 Kč
Kus
ks
- MU APC Vícerežimový Simplexní 62.5µm 0.15 (Low) dB, 0.3 (Standard) dB - - - Béžová +85°C -40°C
Skladové číslo RS 895-1284
Výrobní číslo98 IK 601-127
VýrobceRosenberger
831,14 Kč
Kus
ks
- - - Vícerežimový - - 0.7dB - - - - +85°C -40°C
Skladové číslo RS 895-1325
Výrobní číslo98MUS120-301
VýrobceRosenberger
87,44 Kč
Kus
ks
- MU PC Jeden režim Simplexní - 0.3dB - - - Modrá +85°C -40°C
Skladové číslo RS 895-1303
Výrobní číslo98LCS120-401
VýrobceRosenberger
46,18 Kč
Kus
ks
- LC PC Jeden režim Simplexní - 0.3dB - - - Modrá +85°C -40°C
Skladové číslo RS 895-1268
Výrobní číslo98 PS 302-126
VýrobceRosenberger
399,12 Kč
Kus
ks
- - - Jeden režim - - 0.7dB - - - - +85°C -40°C
Skladové číslo RS 895-1287
Výrobní číslo98 PK 450-1060
VýrobceRosenberger
970,32 Kč
Kus
ks
- - - - - - 0.7dB - - - - +85°C -40°C
Skladové číslo RS 895-1293
Výrobní číslo98 IS 101-128
VýrobceRosenberger
901,33 Kč
Kus
ks
- - - Vícerežimový - - 0.7dB - - - - +85°C -40°C
Skladové číslo RS 895-1307
Výrobní číslo98LCS130-403
VýrobceRosenberger
109,34 Kč
Kus
ks
- LC APC Vícerežimový Duplexní 50µm 0.15 (Low) dB, 0.3 (Standard) dB - - - Černá +85°C -40°C
Skladové číslo RS 895-1280
Výrobní číslo98 IS 601-127
VýrobceRosenberger
115,20 Kč
Kus
ks
- - - Vícerežimový - - 0.7dB - - - - +85°C -40°C
Skladové číslo RS 895-1300
Výrobní číslo98LCS130-402
VýrobceRosenberger
43,96 Kč
Kus
ks
- LC APC Vícerežimový Simplexní 62.5µm 0.15 (Low) dB, 0.3 (Standard) dB - - - Béžová +85°C -40°C
Skladové číslo RS 895-1265
Výrobní číslo98MS201-127
VýrobceRosenberger
218,16 Kč
Kus
ks
- Vložka - Jednorežimový, Vícerežimový Simplexní E9/125 (Single Mode) μm, G50/125 (Multi mode) μm, G62.5 (Multi Mode) μm <0.40 (Singlemode) dB, <0.50 (Multimode) dB 0.9 mm 1.8mm - - +85°C -40°C
Skladové číslo RS 895-1271
Výrobní číslo98 PS 303-126
VýrobceRosenberger
723,64 Kč
Kus
ks
- - - Jeden režim - - 0.7dB - - - - +85°C -40°C
Skladové číslo RS 895-1290
Výrobní číslo98LCS130-401
VýrobceRosenberger
54,41 Kč
Kus
ks
- LC APC Vícerežimový Simplexní 50µm 0.15 (Low) dB, 0.3 (Standard) dB - - - Černá +85°C -40°C
Skladové číslo RS 895-1278
Výrobní číslo98 PS 450-1060
VýrobceRosenberger
276,78 Kč
Kus
ks
- - - - - - 0.7dB - - - - +85°C -40°C
Skladové číslo RS 895-1296
Výrobní číslo98 IK 101-128
VýrobceRosenberger
1 645,84 Kč
Kus
ks
- - - Vícerežimový - - 0.7dB - - - - +85°C -40°C
Skladové číslo RS 895-1262
Výrobní číslo98 PK 302-126
VýrobceRosenberger
1 079,03 Kč
Kus
ks
- - - Jeden režim - - 0.7dB - - - - +85°C -40°C
Skladové číslo RS 895-1252
Výrobní číslo98MS101-128
VýrobceRosenberger
896,51 Kč
Kus
ks
- Vložka - Vícerežimový Simplexní G50/125 (Multi mode) μm, G62.5 (Multi Mode) μm <0.40 (Multimode)dB 0.9 mm 1.8mm - - +85°C -40°C