Kazeta, Kazeta, počet portů: 12, délka: 129mm, OS1, OS2, MTP › SC, Simplexní, 129 x 132.5 x 30mm

  • Skladové číslo RS 738-8149
  • Výrobce RS PRO
Technické reference
Legislativa a životní prostředí
Vyhovuje směrnici RoHS
Podrobnosti o výrobku

Kazety MTP

Řada kazetových modulů MTP zajišťuje bezpečný přechod mezi nenápadnými konektory MTP a LC nebo SC. Používají se k propojení backbone MTP s opravením LC nebo SC. Modulární systém umožňuje Rapid nasazení infrastruktury datového centra s vysokou hustotou a také vylepšené řešení problémů a novou konfiguraci během pohybů, přidávání a změn.

Lze namontovat do víceslotového šasi 1U nebo 3U.
Mezi typické aplikace patří infrastruktura datových center, sítě SAN (Storage Area Network) a paralelní optika

Specifikace
Vlastnost Hodnota
Typ příslušenství Kazeta
Typ konektoru MTP › SC
Typ optického vlákna OS1, OS2
Počet portů 12
Jednoduchý/dvojitý Simplexní
Rozměry 129 x 132.5 x 30mm
Výška 30mm
Délka 129mm
Šířka 132.5mm
Dočasně není skladem, produkt bude expedován dne 7. 7. 2020. Dodání do 2 pracovních dnů.
Cena Kus
5 627,16
(bez DPH)
6 808,86
(s DPH)
ks
Per unit
1 - 14
5 627,16 Kč
15 +
5 486,47 Kč
Standardní dodávka