Optický kabel barva Modrá

  • Skladové číslo RS 895-1533
  • Výrobní číslo L98D-442-1000
  • Výrobce Rosenberger
Technické reference
Legislativa a životní prostředí
Vyhovuje směrnici RoHS
Země původu (Country of Origin): HU
Podrobnosti o výrobku

Rozsah napájecího kabelu s opravou optického kabelu

Řada sestav kabelů z optických vláken, které jsou dodávány s připojením Prizm LT-MTP nebo Prizm LT- Prizm LT. Kabel je vyroben z 12 vláken s plochou páskou 50/125μm velikosti vlákna OM3.

Řada Rosenberger

Specifikace
Vlastnost Hodnota
Délka 1m
S koncovkou / Bez koncovky S koncovkou
Průměr žíly 50/125µm
Barva pláště Modrá
Dočasně není skladem, produkt bude expedován v okamžiku dostupnosti.
Cena Kus
1 896,27
(bez DPH)
2 294,49
(s DPH)
ks
Per unit
1 +
1 896,27 Kč