Konektor pro optická vlákna LC APC vícerežimový Simplexní velikost vlákna 50μm

  • Skladové číslo RS 895-1290
  • Výrobní číslo 98LCS130-401
  • Výrobce Rosenberger
Technické reference
Legislativa a životní prostředí
Vyhovuje směrnici RoHS
Země původu (Country of Origin): HU
Podrobnosti o výrobku

LC Connect Set

Sady konektorů Fiber optic se obvykle používají v síti LAN a kabeláži, datových centrech a telekomunikacích.
Podpora typů vláken - 9/125 bynds Singlemode a Multimode 50/125 hity a 62.5/125 hity
Tyto sady optických konektorů jsou k dispozici v LC Simplex Multimode a Singlemode a LC Duplex Multimode a Singlemode.

Řada Rosenberger

Specifikace
Vlastnost Hodnota
Typ konektoru LC
Povrch konektoru APC
Single/Multimode Vícerežimový
Jednoduchý/dvojitý Simplexní
Velikost optického vlákna 50µm
Ztráta ze zapojení 0.15 (Low) dB, 0.3 (Standard) dB
Barva Černá
Maximální pracovní teplota +85°C
Minimální provozní teplota -40°C
Dočasně není skladem, produkt bude expedován dne 3. 3. 2020. Dodání do 2 pracovních dnů.
Cena Kus
54,41
(bez DPH)
65,84
(s DPH)
ks
Per unit
1 - 9
54,41 Kč
10 - 49
52,28 Kč
50 - 99
50,69 Kč
100 - 249
48,83 Kč
250 +
47,24 Kč
Standardní dodávka