Adaptér pro optická vlákna MPO, MTP Vícerežimový, jednorežimový Telegärtner

  • Skladové číslo RS 878-2491
  • Výrobní číslo J68071A0007
  • Výrobce Telegartner
Technické reference
Legislativa a životní prostředí
Vyhovuje směrnici RoHS
Země původu (Country of Origin): DE
Podrobnosti o výrobku

Telegärtner TOC IP68 Exteriorní spojka/adaptér MPO/MTP pro optické vlákno

Venkovní konektor pro optické vlákno TOC IP68 s jednorežimovým/vícerežimovým adaptérem MPO/MTP. Tento univerzální/vícevidový adaptér TOC IP68 pro venkovní použití MPO/MTP je vybaven krytem mosazné spojky s niklovaným povrchem, adaptérem podle IEC 61755-3-1 a je vhodný pro použití se soupravou zástrček TOC IP68 MPO/MPT.

Standardy

Adaptér podle IEC 61755-3-1
Třída krytí IP68 podle Do IEC 60529

Venkovní konektory Telegärtner DataVoice TOC IP68 pro přenos po optických vláknech

Optické optické optické konektory LC Duplex a MPO/MTP® DataVoice TOC (Telekomunikační venkovní konektory) s ochranou IP68, vhodné pro použití v drsných prostředích, ve strojích a aplikacích rostlinného inženýrství s teplotním rozsahem -40 až +85 °C. Tyto konektory pro venkovní vláknovou optiku TOC IP68 lze snadno instalovat pomocí jediného otáčejícího se pohybu, který je nutný pro zajištění a utěsnění připojení.
Předzakončené kabely lze zapojit do zásuvek TOC a prodloužená uvolňovací západka umožňuje snadné zapojení do vysílačů nebo adaptérů SFP nebo adaptérů i v omezených instalačních prostředích. Spojka IP68 TOC je ideální pro rozšíření vedení a lze ji snadno integrovat bez jakýchkoli škodlivých dopadů na výkon připojení.

Specifikace
Vlastnost Hodnota
Typ konektoru MPO, MTP
Single/Multimode Jednorežimový, Vícerežimový
Materiál pouzdra Mosaz
Konektor typu A MTP
Konektor typu B MPO
Řada TOC
1 k dispozici s dodáním do 2 pracovních dnů.
Cena Kus
3 387,30
(bez DPH)
4 098,63
(s DPH)
ks
Per unit
1 - 9
3 387,30 Kč
10 - 24
2 879,32 Kč
25 - 49
2 540,41 Kč
50 +
2 201,76 Kč
Standardní dodávka