Optický kabel

RS Components nabízí Optický kabel a další elektrické komponenty. S velmi přihodnými cenami, akreditovanými výrobky a kvalitním servisem, není žádné překvapení, že jsme celosvětově známí jako jeden z nejlepších dodavatelů produktů. U nás naleznete Optický kabel, Ethernetové kabely a Kabely Cat5. Kromě Optický kabel je vám k dispozici oblast Elektronické komponenty, napájení a konektory, dále nabízíme Baterie, Konektory, příslušenství a náhradní díly. S dotazy se můžete obrátit také na online poradnu. Technická data a specifikace si můžete stáhnout na těchto stránkách.

...
Více zde Zobrazit méně

Filtry

1 - 20 ze 685 produktů
Počet výsledků na stránku
Popis Cena Délka Režim šíření S koncovkou / Bez koncovky Konektor A Konektor B Průměr žíly Počet žil Barva pláště Konstrukce kabelu Přenosová rychlost Typ vlákna Stupeň krytí IP
Skladové číslo RS 290-8861
VýrobceRS PRO
21 913,81 Kč
1 kotouc s 500 m
cívka, -y
500m Multi režim Bez koncovky Bez koncovky Bez koncovky 0.0625mm 4 Černá - - - -
Skladové číslo RS 121-3911
VýrobceRS PRO
612,06 Kč
Kus
ks
5m OM4 Multi režim S koncovkou LC SC 900µm - Fialová - - OM4 -
Skladové číslo RS 121-3916
VýrobceRS PRO
452,14 Kč
Kus
ks
5m OM3 Multi režim S koncovkou SC SC 900µm - Modrá - - OM3 -
Skladové číslo RS 121-4222
VýrobceRS PRO
1 193,26 Kč
Kus
ks
2m OS1 Jednotný režim S koncovkou SC Pigtail 900µm - - - - OS1, OS2 -
Skladové číslo RS 536-8569
VýrobceRS PRO
136,71 Kč
Kus
ks
1m OS1 Jednotný režim S koncovkou SC Vývod 9/125µm - Bílá/Žlutá - - OS1 -
Skladové číslo RS 738-8515
VýrobceRS PRO
1 712,77 Kč
Kus
ks
50m OM1 Multi režim S koncovkou SC SC 62.5/125µm - Oranžová - - OM1 -
Skladové číslo RS 536-7285
VýrobceRS PRO
412,50 Kč
Kus
ks
2m OM1 Multi režim S koncovkou MTRJ ST 62.5/125µm - Oranžová - - OM1 -
Skladové číslo RS 738-8559
VýrobceRS PRO
2 355,56 Kč
Kus
ks
100m OS1 Jednotný režim S koncovkou E2000 E2000 9/125µm - Žlutá - - OS1 -
Skladové číslo RS 536-6787
VýrobceRS PRO
965,34 Kč
Kus
ks
10m OM3 Multi režim S koncovkou LC ST 50/125µm - Fialová - - OM3 -
Skladové číslo RS 121-3913
VýrobceRS PRO
313,50 Kč
Kus
ks
1m OM3 Multi režim S koncovkou SC SC 900µm - Modrá - - OM3 -
Skladové číslo RS 536-6793
VýrobceRS PRO
835,17 Kč
Kus
ks
5m OM3 Multi režim S koncovkou LC ST 50/125µm - Fialová - - OM3 -
Skladové číslo RS 121-3914
VýrobceRS PRO
354,47 Kč
Kus
ks
2m OM3 Multi režim S koncovkou SC SC 900µm - Modrá - - OM3 -
Skladové číslo RS 536-8317
VýrobceRS PRO
733,43 Kč
Kus
ks
3m OS1 Jednotný režim S koncovkou FC SC 9/125µm - Žlutá - - OS1 -
Skladové číslo RS 536-6894
VýrobceRS PRO
955,06 Kč
Kus
ks
10m OM1 Multi režim S koncovkou LC ST 62.5/125µm - Oranžová - - OM1 -
Skladové číslo RS 535-7250
VýrobceRS PRO
510,52 Kč
Kus
ks
5m OM2 Multi režim S koncovkou ST ST 50/125µm - Oranžová - - OM2 -
Skladové číslo RS 536-8402
VýrobceRS PRO
990,21 Kč
Kus
ks
5m OS1 Jednotný režim S koncovkou E2000 LC 9/125µm - Žlutá - - OS1 -
Skladové číslo RS 121-3935
VýrobceRS PRO
524,46 Kč
Kus
ks
3m OM4 Multi režim S koncovkou LC LC 900µm - Modrá - - OM4 -
Skladové číslo RS 121-4223
VýrobceRS PRO
1 259,59 Kč
Kus
ks
2m OM3 Multi režim S koncovkou LC Pigtail 900µm - - - - OM3 -
Skladové číslo RS 536-6579
VýrobceRS PRO
1 058,39 Kč
Kus
ks
10m OM3 Multi režim S koncovkou LC SC 50/125µm - Fialová - - OM3 -
Skladové číslo RS 164-4255
VýrobceRS PRO
1 730,82 Kč
1 kotouc s 20 m
cívka, -y
20m - Bez koncovky Bez koncovky Bez koncovky 980µm 2 Černá - - - -