Amphenol Fiber Optics

Síťové a telekomunikační konektory

Kategorie

Síťové a telekomunikační konektory
1 - 10 ze 10 produktů
Porovnat vybrané 0/8
Zobrazit jako:
Cena
(Ceny jsou uvedeny bez DPH)
Popis
Podrobnosti
  • 407,90 KčKus
Konektor pro optická vlákna, řada: 944, FC/PC Jeden režim velikost vlákna 126μm Amphenol Fiber Optics
  • Řada944
  • Typ konektoruFC/PC
  • Single/MultimodeJeden režim
  • Velikost optického vlákna126µm
  • Maximální pracovní teplota+85°C
Zobrazit podobné produkty v kategorii Konektory pro optická vlákna
  • 851,83 KčKus
  • 406,58 KčKus
Konektor pro optická vlákna, FC k PC Jeden režim jednoduchý ztráta ze zapojení 0.15dB Amphenol
  • Typ konektoruFC k PC
  • Single/MultimodeJeden režim
  • Jednoduchý/dvojitýSimplexní
  • Ztráta ze zapojení0.15dB
  • Materiál pouzdraOxid zirkoničitý
Zobrazit podobné produkty v kategorii Adaptéry pro optická vlákna
  • 252,66 KčKus
Adaptér pro optická vlákna Vícerežimový, jednorežimový barva Černá jednoduchý Amphenol
  • Single/MultimodeJednorežimový, Vícerežimový
  • Jednoduchý/dvojitýSimplexní
  • BarvaČerná
  • Materiál pouzdraPolymer
Zobrazit podobné produkty v kategorii Adaptéry pro optická vlákna
  • 479,03 KčKus
Konektor pro optická vlákna, řada: 944, FC/PC Vícerežimový velikost vlákna 128μm Amphenol Fiber Optics
  • Řada944
  • Typ konektoruFC/PC
  • Single/MultimodeVícerežimový
  • Velikost optického vlákna128µm
  • Maximální pracovní teplota+85°C
Zobrazit podobné produkty v kategorii Konektory pro optická vlákna
  • 708,67 KčKus
  • 318,53 KčKus
  • 440,01 KčKus
Plášť, FC k ST Vícerežimový, jednorežimový Amphenol
  • Typ konektoruFC k ST
  • Single/MultimodeJednorežimový, Vícerežimový
  • Konektor typu AFC
  • Konektor typu BST
Zobrazit podobné produkty v kategorii Adaptéry pro optická vlákna
  • 145,96 KčKus
  • 201,70 KčKus
Naposledy vyhledávané
Často kladené otázky
Pomoc
Obracejte se na naši zákaznickou službu na čísle:
234 749 737